Devizahiteles szerződés, majd forintosítás után még mindig családi ingatlanok sokasága számít devizahiteles ingatlannak a családot fenyegető jogi kockázatok oldaláról vizsgálva.
Bíróságokoa megindított devizahiteles perek egy nagy csoportja még a 2014. évi.XXXVIII. tv.-re hivatkozva nem mozdult, felfüggesztés hatálya alatt áll. Devizahiteles család sorsa ilyenkor tisztázatlan.
Családi házak hitel miatti veszélye mellett, a túl gyorsan bekövetkező társasházi lakások tartozásainak követelése, a fizetési meghagyásos eljárások bonyolítják még tovább a társasházi lakásban élő volt devizahitelesek életét!
Talán éppen ezért a társasházban élő lakástulajdonosok egy része még türelmetlenebb a pontatlan éves beszámolók láttán, vagy a váratlan új kiadást jelentő társasházi kivitelezések hallatán!
Minden esetben a követeléskezelőktől, bankoktól érkező felszólítások esetében már szakértőkhöz, szakemberekhez szükséges fordulni!
Hasonlóan szakemberekkel ajánlott annak mérlegelése, hogy a lakástulajdonos, eladósodott ház tulajdonosa a Nemzeti Eszközkezelőhöz próbál meg fordulni, vagy a családi csődvédelem rendszerét választja a végrehajtási eljárás alternatívájaként! (2011. évi CLXX tv.a hitelszerződésből eredő kötelezettségeiknek eleget tenni nem tudó természetes személyek lakhatásának biztosításáról)

Panelházak gépészeti munkái a lakóknak, tulajdonosoknak nem kevés pénzbe kerülhet! Mennyi is az annyi? Forduljon hozzánk!
Családi házak veszélyeztetettsége, társasházi lakások jogvitái esetében mindig a profi jogvita rendezés eszközei legyenek szakmailag az elsők!
Jelentkezzen peres, vitás ingatlan építési, rejtett hibás vitájával,vagy társasházi ügyével:06-706-599-327
Kommentek